Casting do Chemicznego Fausta

Interesujesz się teatrem, chcesz zdobyć nowe doświadczenia? Zgłoś się 9 września 2012 (niedziela) o godz. 12.00 do sali prób Miejskiego Centrum Kultury (szklarnia), ul. Marcinkowskiego 12-14 w Bydgoszczy.

Zapraszamy młodzież szkolną i studentów do współtworzenia spektaklu naukowo-teatralnego. „Chemiczny Faust” to nietypowe spotkanie z chemią... i zarazem z literaturą. Spektakl będzie przez cały rok szkolny prezentowany dla bydgoskich szkół.

Zapraszamy na casting osoby zainteresowane działaniem na rzecz edukacji, przyszłych animatorów, pedagogów, a także pasjonatów chemii, teatru, sztuk plastycznych. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Oczekujemy jedynie odpowiedzialności, ponieważ projekt ma trwać cały rok i zależy nam na systematyczności.

Praca nad spektaklem to wspaniała okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń z zakresu publicznych wystąpień, teatru, nauki, metodyki nauczania i okazja do wykazania się kreatywnością przy współtworzeniu scenariusza i scenografii.

Zapisy i szczegóły: ewa.stolowska@mok.bydgoszcz.pl