Witamy na nowej stronie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego!

Witamy na nowej stronie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Od dzisiaj wszystkie informacje dotyczące życia Uczelni będą umieszczane tylko na tej stronie. Stara strona będzie dostępna do końca sierpnia 2008 roku pod adresem: www.starastrona.ukw.edu.pl.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z nowej strony, na której znajdą Państwo nie tylko najnowsze informacje z życia Uczelni, ale także z Bydgoszczy. Wszelkie uwagi dotyczące treści zawartych w serwisie prosimy kierować na adres: redaktor@ukw.edu.pl, natomiast sprawy związane z zagadnieniami technicznymi oraz z zasadami zarządzania nowym serwisem prosimy wysyłać na adres: webmaster@ukw.edu.pl.

Mamy nadzieję, że nowa formuła strony oraz jej funkcjonalność spotka się z Państwa akceptacją. Czekamy na uwagi dotyczące serwisu internetowego UKW oraz liczymy na zaangażowanie się Państwa w uatrakcyjnianie serwisu informacjami dotyczącymi szeroko pojętej działalności Uniwersytetu.