Szkoła Dobrych Manier

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko stało się kimś wyjątkowym i osiągnęło sukces w życiu to możemy Ci w tym pomóc. „Szkoła Dobrych Manier” zaprasza na zajęcia dla dzieci w wieku 9-13 lat, które będą odbywały się na UKW.

Jeśli uważacie, że Wasze dziecko jest wyjątkowe. Jeśli chcecie zagwarantować swojemu dziecku bardzo dobry start w dorosłe życie, możliwość realizowania przez Wasze pociechy kariery i uzyskiwania sukcesów. Jeśli chcecie zadbać o Jego prawidłowy rozwój w zakresie kompetencji społecznych. To oferta proponowana przez Akademię Kultury i Rozwoju Osobistego jest właśnie dla Was.

„Szkoła Dobrych Manier” - to roczny cykl cotygodniowych spotkań dla dzieci w wieku 9 - 13 lat, którego program jest opracowany w oparciu o tradycyjne formy zachowań w połączeniu z nowoczesnymi metodami nauczania i dostosowany do wymogów współczesnego świata (umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów).

W ramach zajęć będą omawiane zagadnienia m.in. kultury osobistej, zasad doboru stroju, uczestnictwa w spotkaniach rodzinnych i przyjęciach, kształtowania prawidłowej postawy, sposobów argumentowania i przemawiania na forum. Podczas warsztatów będą kształtowane również cechy przywódcze, pełnienia lidera w grupie rówieśników. W ramach zajęć uczestnicy będą wypełniali karty pracy, które na koniec rocznego cyklu utworzą „Podręcznik Dobrych Manier dla Ciekawskich”. Raz w miesiącu uczestnicy „Szkoły Dobrych Manier” wezmą udział w wydarzeniu o charakterze kulturalnym (wyjście do instytucji kultury, spotkania z interesującymi ludźmi).

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat absolwenta „Szkoły Dobrych Manier”.

Organizatorzy zapewniają profesjonalną opiekę dydaktyczno - wychowawczą, realizację innowacyjnego programu, materiały dydaktyczne, ubezpieczenie uczestników w ramach zajęć, konsultacje indywidualne.

Liczba osób w grupie: 15- 20.

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Miejsce: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Koszt: 70 zł/ miesiąc (przy zapisach rodzeństwa możliwość uzyskania rabatu)

Zapisy na rok szkolny 2012/2013 tylko do 25 października. Inauguracja działalności 30 października.

Czekamy na Wasze zgłoszenia: szkolenia@akademiakultury.eu