Dwa puchary studenta UKW

W sobotę (29.09) pod patronatem marki Extremizer odbyły się zawody o dwa puchary: najlepszego zawodnika FMX oraz Prezydenta Miasta Częstochowa.

W zawodach  nie mogło zabraknąć studenta wychowania fizycznego na UKW Artura Puzio.

Zawodnicy zaprezentowali swoje najlepsze tricki, zyskując aplauz zgromadzonej publiczności. Pierwszy w konkursie wystartował Artur Puzio w dobrym, płynnym przejeździe poza ładnym Double Grabem wykonał także Tsunami. Trick ten jeszcze wymaga pracy, ale znając zacięcie Artura niedługo będziemy mogli oglądać go w pełnym wyciągnięciu. Na zakończenie swojego przejazdu Puzio zaprezentował publiczności Backflipa z Heelclickerem do basenu z gąbkami. Okazało się, że ten przejazd był najlepszy, przynosząc zwycięstwo Arturowi!

Wyniki zawodów "dwa puchary"

• Artur Puzio
  • Piotr Potaczało