Studiuj biotechnologię, zdobądź stypendium!

Do tysiąca złotych stypendium, płatne staże zawodowe oraz dodatkowe zajęcia z informatyki i chemii. Nowoczesne laboratoria do dyspozycji i prowadzenia badań. Wsparcie dla studentów z wadą słuchu. Podobają Ci się takie warunki? Studiuj Biotechnologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Uwaga, nabór trwa tylko do 19 października.
Jeśli chcesz studiować kierunek z przyszłością i do tego postarać się o stypendium przez cały okres studiów to właśnie teraz masz niepowtarzalną szansę. Studia na Biotechnologii - studia zamawiane, w ramach projektu „Lepsza przyszłość z Biotechnologią”. Aby zacząć studia jeszcze w tym semestrze należy zarejestrować się na stronie ww.rekrutacja.ukw.edu.pl

Właśnie dla studentów UKW staramy się o fundusze w wysokości bliskiej 2 milionom złotych.

Projekt „Lepsza przyszłość z Biotechnologią” został umieszczony na pozytywnej liście rankingowej projektów kierowanych do dofinansowania w ramach Poddziałania 4.1.2 Priorytetu IV PO KL Zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy. Projekt realizowany będzie w latach 2012-2015 przez Instytut Biologii Eksperymentalnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

*Programem objęci są studenci biotechnologii stacjonarnej rozpoczynający studia na tym kierunku w roku akademickim 2012/2013.