Staże na Litwie - ostatni dzień zgłoszeń!

Absolwencie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego kierunków:
lingwistyka stosowana (niemiecki z rosyjskim; niemiecki z angielskim; angielski z rosyjskim), filologia (polska, angielska, rosyjska), pedagogika (z zakresu wychowania przedszkolnego i początkowego), historia, biologia, matematyka, fizyka, informatyka.

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem cennego doświadczenia zawodowego, poznaniem kultury, języka i zwyczajów panujących na Litwie zgłoś się do nas. Oferujemy możliwość odbycia przez 6 absolwentów UKW płatnego stażu w polskich szkołach na Litwie. Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW otrzymało dofinansowanie na projekt z programu Leonardo da Vinci pt: „Staże zawodowe absolwentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w wielokulturowym środowisku na Litwie”.

W ramach projektu gwarantujemy:

• zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie,
  • pokrycie kosztów podróży,
  • środki na utrzymanie.
  • Staże zawodowe trwają 13 tygodni.

Terminy staży dla grupy wyłonionej w aktualnym naborze:

II grupa: 24.01.2013 do 24.04.2013 r. – 6 osób
Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie studiów na UKW po 1 czerwca 2010 r.

Podczas rekrutacji brana będzie pod uwagę ocena z obrony pracy magisterskiej/licencjackiej: co najmniej 4.0, pozytywna opinia dziekana/promotora/opiekuna roku, dodatkowe punkty będzie można uzyskać za działalność na polu samorządu studenckiego, wolontariatu.
Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, odesłanie na adres bwm@ukw.edu.pl oraz dostarczenie pozytywnej opinii dziekana, promotora lub opiekuna roku najpóźniej do 30 listopada.
Biuro Współpracy Międzynarodowej pokój nr 5, tel. (52) 34 19 108, tel. (52) 34 19 107
Aniela Bekier-Jasińska, Małgorzata Szews