Targi Pracy OFFerty już dziś!

Szukasz pracy lub miejsca na praktyki? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności? Skorzystaj z szansy i przyjdź 18 października w godz. 10:00-16:00 na Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2012 do Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy.

Współorganizatorem Targów jest Biuro Karier Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Dla Ciebie w jednym miejscu zgromadziliśmy kilkadziesiąt firm i instytucji, które oferują miejsca pracy dla studentów i absolwentów. Będziesz miał niepowtarzalną okazję zapoznać się ze specyfiką rynku pracy i co najważniejsze porozmawiać z pracodawcami. Koniecznie zabierz ze sobą swoje CV.

Tegoroczna edycja targów zostanie poprowadzona pod hasłem: Odkryj swoje zasoby - pozwól się zatrudnić. Z tej okazji zorganizowaliśmy bezpłatne warsztaty, podczas których specjaliści pomogą określić Twoje kompetencje zawodowe.

W trakcie trwania imprezy będziesz mógł skorzystać z porad ekspertów w punktach konsultacyjnych. Czekają na Ciebie doradcy zawodowi i biznesowi a nawet profesjonalni makijażyści, którzy podpowiedzą jak uczynić atut z Twojego wizerunku.

Weź również udział w naszej sondzie – Czym jest przedsiębiorczość? i wygraj wyjątkowe szkolenie StartUp Training, do którego dostęp ma tylko społeczność Akademickiego Inkubatora Przedsiebiorczości.

Podczas targów będzie można zagłosować na Najlepszego Wystawcę a my spośród głosujących wylosujemy nagrody!

Szczegółowych informacji o wydarzeniu, warsztatach i firmach, które zaprezentują się na targach szukaj na stronie: www.offerty.byd.pl.

Odkryj swój wewnętrzny potencjał i pozwól się zatrudnić!