Czystość i brud - konferencja

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego – współorganizator konferencji Czystość i brud. Higiena w starożytności zaprasza do zapisów na konferencję. Ostateczny termin zapisów: 31 października 2012.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie do dnia 31 października 2012 r., na adres: wojciech.slusarczyk@cm.umk.pl lub zhistmedpiel@cm.umk.pl formularza zgłoszeniowego (patrz niżej) wraz ze streszczeniem (1500 znaków) proponowanego referatu. Formularz można również przesłać tradycyjną pocztą na adres: Zakład Historii Medycyny i Pielęgniarstwa Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz  z dopiskiem „Czystość i brud”.Termin nadesłania pełnych tekstów referatów – 1 lutego 2013 r.

szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy w załączniku