Konkurs o Kazimierzu Wielkim

Rusza kolejna 6. już edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach. W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia szkoły do udziału do 31 grudnia 2012 roku. Konkurs jest przeznaczony dla osób, które interesują się historią i czasami, w których żył król Kazimierz III Wielki.

Udział w konkursie to świetna okazja do zgłębienia wiedzy, odkrycia nowych pasji, ale również zdobycia cennych nagród! Zwycięzca otrzyma indeks na wybrany przez siebie kierunek (administracja, filologia polska, historia, kulturoznawstwo, ochrona dóbr kultury, politologia, stosunki międzynarodowe),  nagrodę pieniężną oraz cenne nagrody rzeczowe, także finaliści zostaną nagrodzeni.

Szczegóły na stronie: www.konkurs.ukw.edu.pl, by zgłosić szkołę do konkursu należy wypełnić zgłoszenie w zakładce FORMULARZ.

Kontakt: konkurs@ukw.edu.pl.

Zapraszamy!