Zadbaj o swoją kondycję z UKW

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UKW zaprasza studentów na zajęcia rekreacyjno-sportowe. Można wybierać spośród jedenastu dyscyplin.

Okres jesienno-zimowy nie sprzyja uprawianiu sportu na zewnątrz, dlatego zachęcamy do uczęszczania na zajęcia przygotowane przez Studium Wychowania Fizycznego. Są one skierowane do studentów i pracowników, którzy oczekują profesjonalnych treningów i myślą o reprezentowaniu naszego Uniwersytetu na zawodach międzyuczelnianych, ale i do tych osób, które chcą aktywnie spędzić swój czas wolny. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych w obiektach UKW. Nie obowiązują opłaty i wcześniejsze zapisy, wystarczy pojawić się na zajęciach zgodnie z harmonogramem podanym na stronie SWFiS.