Dziennikarz Jarosław Gugała na UKW

Instytut Nauk Politycznych UKW oraz Koło Naukowe Studentów Politologii zapraszają na spotkanie z  Jarosławem Gugałą.

Jarosław Gugała jest felietonistą, dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, byłym ambasadorem RP w Urugwaju, przez wiele lat był związany z I programem TVP, obecnie jest szefem Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat, odpowiedzialnym za Wydarzenia i Polsat News.

W swojej książce Doskonale a nawet gorzej, będącej zbiorem felietonów poświęconych Polsce i Polakom, a także wydarzeniom o charakterze międzynarodowym, opisuje najważniejsze problemy z jakimi zmagają się współcześnie jego rodacy. Autor tropi i wyśmiewa absurdy polskiej polityki, patologie i kompleksy, populizm i demagogię, brak zasad w mediach.

Spotkanie odbędzie się w środę – 7 listopada 2012 r.o godz. 12.00

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - Wydział Humanistyczny,

ul. Jagiellońska 11,  sala  im. T. Nowakowskiego (nr 15).