Wygraj bilety na Festiwal Muzyka u źródeł

Specjalnie dla studentów i pracowników uczelni przygotowaliśmy konkurs, do wygrania zaproszenia na Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka u źródeł”!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego jest partnerem 4. Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyka u Źródeł”, ogłaszamy konkurs, w którym można zdobyć wejściówki na koncerty. Aby wziąć w nim udział należy wymyślić krótkie hasło promujące jeden z kierunków oferowanych przez naszą Uczelnię. Najlepsze propozycje zostaną nagrodzone podwójnymi wejściówkami na koncert.

Na hasła czekamy do czwartku, 8 listopada do godz. 14:30, prosimy o przesyłanie haseł na adres e-mail promocja@ukw.edu.pl. Zastrzegamy, że hasła te mogą zostać później wykorzystane w promocji UKW. Zaproszenia będzie można odbierać 9 i 10.11 (piątek i sobota) w Dziale Promocji UKW.

Do wygrania zaproszenia na koncert 10. listopada, godz. 18.00 - sobota

STABAT MATER

Listopadowe wieczory sprzyjają zadumie i nostalgii. „Stabat Mater” to dzieło idealnie wpisujące się w tę konwencję. Tym razem w kameralnej wersji w wykonaniu artystów młodego pokolenia. Ingrida Gapova i Karol Bartosiński to soliści odnoszący swoje pierwsze sukcesy na polskich i europejskich estradach. Towarzyszyć im będzie Chór Alla Camera pod dyrekcją prof. Anny Janosz-Olszowy oraz Barock Quartet.