Radio Uniwersytet: wywiad z prof. Leppertem

Radio Uniwersytet zaprasza na audycję, w trakcie których zostaną poruszone ważne dla naszej Uczelni tematy. We wtorek , 6 listopada będziecie mogli posłuchać rozmowy z Prorektorem ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia, prof. Romanem Leppertem.

Gościem kolejnej audycji Radia Uniwersytet we wtorek 6 listopada o 17:00 będzie dr hab. Roman Leppert, prof. nadzw., który od września pełni funkcję Prorektora ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia. Zostaną poruszone tematy oferty UKW, wizerunku uczelni i wizji na najbliższe lata. Padną też pytania o rolę samorządu studenckiego i działalność kół naukowych.

Jeżeli chcecie, żeby gość odpowiedział na nurtujące Was pytania to napiszcie je w komentarzach pod zapowiedziami na stronie Radia Uniwersytet.