Zdobądź tytuł Rumaka

Grupa Makrum chce promować młodych i zdolnych ludzi, dlatego przygotowała konkurs Rumaki 2012. Ma on wyłonić tych, którzy są wizytówką województwa kujawsko-pomorskiego na polu nauki, kultury i sportu.

Wśród studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego nie brakuje osób, które przez swoją pracą i pozauczelniane działaniami wyróżniają się na tle swojej grupy i właśnie do takich osób jest skierowany konkurs zorganizowany przez Grupę Kapitałową Makrum i TVP Bydgoszcz. Tytuł Rumaka może zdobyć każdy mieszkaniec naszego regionu lub student kujawsko-pomorskiej uczelni do 25. roku zycia, który w 2012 roku wykazał się się ponadprzeciętnymi osiągnięciami na polu kultury, nauki lub sportu. Laureaci w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody w wysokości 10 tys. zł.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 18 stycznia 2013 roku. Jury najpierw wybierze półfinalistów, z których zostanie wyłonionych dziewięcioro finalistów. Zwycięzców poznamy pod koniec lutego. Dodatkowo, mieszkańcy naszego regionu wybiorą tzw. Czarnego Konia. Swoje zgłoszenia przesyłać będzie można pod adres mailowy: rumaki@makrum.pl lub pocztą pod adres: MAKRUM S.A., ul. Fordońska 40, 85-719 Bydgoszcz z dopiskiem RUMAKI 2012. Szczegółowy regulamin, kartę zgłoszeniową oraz wszystkie pozostałe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej www.rumaki.makrum.pl.