Panel Studenckich Kół Naukowych

W najbliższą środę 14.11 zapraszamy na Panel Studenckich Kół UKW.

• sprawdź się jako aktywny student,
  • nauka naprawdę może sprawiać przyjemność,
  • poznaj ludzi z pasją,
  • podziel się swoim talentem,
  • wykorzystaj własne umiejętności,
  • zdobywaj doświadczenie.

Studenckie Koło Naukowe Terapii Pedagogicznej i Koło Naukowe Dydaktyków ma zaszczyt zaprosić na Panel Studenckich Kół Naukowych. Panel odbędzie się 14 listopada 2012 r. (środa), w godz. 8.00- 10.30,  w sali audytoryjnej Auli Nova Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul.  J.K. Chodkiewicza 30.

Panel skierowany jest do całej społeczności studenckiej. Ma on charakter prezentacji działalności kół naukowych funkcjonujących na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wystąpienia wygłoszą przedstawiciele: pedagogiki, psychologii, muzyki, matematyki ,informatyki, mechatroniki, biologii, historii, politologii oraz organizacji studenckich zrzeszających studentów UKW.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział.

Wydawnictwo Naukowe PWN jako partner panelu zorganizuje podczas panelu kiermasz książek akademickich z 20% upustem dla wszystkich!

Kontakt: sekretarz Panelu mgr Goretta Siadak gorettasiadak@wp.pl.