Prof. Malinowski w Radiu Uniwersytet

Prorektor ds. Finansów i Rozwoju UKW, prof. Piotr Malinowski będzie gościem wtorkowej audycji  „Na Fali” w Radiu Uniwersytet. Jest to szansa na zadanie Waszych pytań prof. Malinowskiemu.

„Program Rozwoju Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego”, źródło finansowania uczelni i plany naszego Uniwersytetu na najbliższe lata to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone w audycji „Na Fali”. We wtorek, 13 listopada o godz. 17 w studiu Radia Uniwersytet pojawi się bowiem Prorektor ds. Finansów i Rozwoju UKW, prof. Piotr Malinowski.  Jest to kolejna z audycji z przedstawicielem władz Uczelni, bo już tydzień temu przepytywany był Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia, prof. Roman Leppert. Jeśli macie pytania do prof. Malinowskiego, na które chcecie poznać odpowiedzi, to napiszcie je w komentarzu do zapowiedzi audycji na stronie Radia Uniwersytet. Zachęcamy do słuchania naszej rozgłośni.