Wyroluj raka z Laurą i bydgoskimi sportowcami

„Wyroluj raka z Laurą i bydgoskimi sportowcami – pomóż pokonać raka”, to hasło przyświecać będzie bydgoskiej odsłonie akcji, którą wspiera również nasz uniwersytet.

Już 29 listopada o godz. 19:30 w bydgoskim klubie Eljazz, odbędzie się występ tancerzy ze Szkoły Tańca Bailamos, licytacja oraz koncert zespołu Laura Płonie. Bilety w cenie 25 zł są do nabycia w klubie Eljazz.

Dochód z organizowanej przez Fundację „Rak’n’Roll – Wygraj Życie!” akcji zostanie przekazany na jej cele statutowe. Za bydgoską odsłonę akcji odpowiada Eljazz Club.

Rak & Rolling – bezkompromisowy i pełen energii projekt w ramach, którego fundacja organizuje podróż marzeń na Zwrotnik Raka. Więcej o projekcie Rak&Rolling”  na raknroll.pl