Przedłużamy zapisy na Bydgoski Festiwal Nauki 2013

Ruszyły przygotowania do Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2013. Do 28 grudnia można zgłaszać propozycje imprez, warsztatów i wykładów, które znajdą się w programie Festiwalu.

Pragniemy Państwa zaprosić do zgłaszania propozycji wykładów, warsztatów i innych przedsięwzięć w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2013. Festiwal odbędzie się w dniach 22-25 maja 2013 r. Co roku w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki organizujemy jeden dzień tematyczny. Przyszłoroczny dzień tematyczny, 24 maja, tym razem poświęcony będzie ekologii. Będzie on skierowany do wszystkich osób zainteresowanych ekologią, wartościami proekologicznymi, życiem w zgodzie z naturą i samym sobą. Zapraszamy do rejestrowania ofert do 28 grudnia poprzez wypełnienie internetowego formularza na stronie festiwalu.

Bydgoski Festiwal Nauki odbywa się od 2003 roku i każda edycja udowadnia, że nauka nie jest nudna. Wierzymy, że dzięki imprezom zorganizowanym przez pracowników naukowo-dydaktycznych, doktorantów, studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz przyjaciół naszej Uczelni ich uczestnicy będą mogli się przekonać, że nauka jest inspirująca i fascynująca.

Biuro Organizacyjne BFN
mgr Katarzyna Lutkowska