Angielski Ogród czyli Radio Wolna Europa na UKW

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. Janusz Ostoja - Zagórski serdecznie zaprasza 6 grudnia 2012 na spotkanie: "Angielski Ogród czyli Radio Wolna Europa" z Markiem Rafaelem Nowakowskim dziennikarzem, poliglotą, globtroterem.

M. R. Nowakowski studiował dziennikarstwo i zarządzanie w Stanach Zjednoczonych. Dzięki  znajomości j. arabskiego został korespondentem na Bliskim Wschodzie dla ABC News oraz w niemieckiej telewizji ARD.  Był wielokrotnie wyróżniony za pracę w zachodnich i azjatyckich mediach, ostatnio też za wdrażanie transparentnej kultury komunikacji i zarządzania w licznych koncernach.

Zapraszamy w czwartek 6 grudnia 2012 r. godz. 11.00  (Aula nr 15 im. Tadeusza Nowakowskiego Wydziału Humanistycznego UKW, Bydgoszcz ul. Jagiellońska 11. Spotkanie poprowadzi Józef Herold.

Po spotkaniu, o godz. 13.00 w Alei Ossolińskich (przy Bazylice) posadzony zostanie Dąb Tadeusza Nowakowskiego - pisarza, redaktora Radia Wolna Europa, Honorowego Obywatela Bydgoszczy Dąb posadzi syn - Marek Rafael Nowakowski.  W uroczystości weźmie udział Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.