Stypendia dla doktorantów UKW

55 doktorantów otrzymało stypendium marszałka województwa kujawsko-pomorskiego w ramach programu: „Krok w przyszłość”. Wśród nich docenionych zostało sześciu doktorantów z naszego uniwersytetu.

Uroczysta gala wręczenia umów stypendialnych odbyła się w Auli Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy 6 grudnia. Projekt ,,Krok w przyszłość – stypendia dla doktorantów” jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w partnerstwie z uczelniami wyższymi z naszego regionu: Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Wyróżnionym doktorantom gratulujemy!

• Zbigniew Szczepański  (mechanika)
  • Paweł Popielarski (fizyka)
  • Bartosz Paprocki (informatyka)