Drzwi otwarte na UKW!

Uczniowie, Nauczyciele, Dyrektorzy! Zapraszamy na Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy! 10 stycznia 2013 (czwartek) w godz.: 09.00 – 13.00.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i przesyłania zgłoszeń! Wypełnione zgłoszenia proszę odsyłać mailowo na adres: zapisy@ukw.edu.pl. Można się kontaktować z nami telefonicznie 52 34 19 177 i 179.

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i niespodzianek, warsztatów, pokazów i konkursów.

Opowiemy i rozdamy materiały na temat terminów i zakresu matur, rekrutacji na uczelnię oraz szczegółowych informacji o kierunkach i potencjalnych miejscach pracy. Będą mogli Państwo zwiedzić stoiska informacyjne wszystkich kierunków oraz uczestniczyć w zajęciach.

W załączniku przesyłamy pełny program imprezy oraz formularz zgłoszenia (na warsztaty obowiązują ZAPISY)

10 stycznia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego czeka mnóstwo zajęć warsztatowych i pokazowo – inscenizacyjnych, między innymi:

• gabinet zagadek matematycznych,
  • ile psycholog może powiedzieć o dopiero co poznanym człowieku,
  • dlaczego warto studiować język arabski?
  • igła w stogu siana- czyli o efektywnym poszukiwaniu informacji,
  • o tym, jak skutecznie dyskutować?
  • szyfrowanie w praktyce,
  • zostań nowoczesnym Sherlockiem Holmesem,
  • jak realizować cele, a nie tylko o nich marzyć,
  • ile witaminy C kryją soki? Oznaczanie witaminy C w sokach i warzywach,
  • pokaz robotów,
  • pokazy tańca,
  • pokazy sztuk walki,
  • warsztaty w laboratoriach,
  • pokazy sprzętu strażackiego,
  • oraz wiele innych.

Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć naszą uczelnię, poznać starsze koleżanki i kolegów, wykładowców oraz aby dowiedzieć się więcej o swoim wymarzonym kierunku.

Serdecznie zapraszamy! Czekamy na zgłoszenia!