5-lat Radia Uniwersytet

13 grudnia zapraszamy na wielki koncert urodzinowy! To już 5 lat! Z tej okazji w bydgoskiej Estradzie zagrają: Qulturka i Miasto. Mamy dla Was konkurs, do wygrania wejściówki!

Bilety – 10 zł, do każdego biletu dołaczana jest płyta Niezależny Squadak 2.

A tak radiowcy wspominają swoje początki i zapraszają na koncert:

Tak tak, to już od 5 lat dla Was gramy! Na początku było 4 chłopaków, wkrótce dołączyło następnych kilka osób. O Radiu Uniwersytet dowiadywali się kolejni i tak radiowa rodzina rozrosła się do kilkudziesięciu radiowców.

Początkowo nasza siedziba mieściła się w podziemiach… pawilonu pedagogiki przy Chodkiewicza. Od 3 lat nadajemy z 8. piętra na Ogińskiego. Znamy ten ból, gdy winda strajkuje i trzeba dotrzeć na górę schodami ;)

Jednak nie z takimi sprawami dawaliśmy sobie radę. Udaje nam się nadawać od 2007 r. dzięki zaangażowaniu wielu osób Wypełniliśmy naszą ramówkę przeróżnymi audycjami, m.in. informacyjną, sportową, psychologiczną, filmową, tymi z zakresu szeroko rozumianej kultury, nie brakuje tu rozrywki z programami autorskimi. Wybór naszego muzycznego menu jest spory.

Zapraszamy do świętowania 5-lecia razem z nami! Przybądźcie na koncert 13 grudnia do Estrady (Estrada Stage Bar - ul. Dworcowa 51, start godz. 19.00).

Więcej na stronie Radia Uniwersytet i ich profilu FB.