Praktyki zagraniczne we Włoszech

Studenci UKW mają szansę na odbycie płatnych praktyk we Włoszech. Poszukiwani są recepcjoniści, ratownicy wodni oraz animatorzy czasu wolnego.

Praktyki zagraniczne to świetna okazja do nabycia doświadczenia, poznania innej kultury i poprawienia znajomości języków obcych. Taką szansę stanowi wyjazd do Włoch, organizowany przez studenta naszej Uczelni, Karola Dąbrowskiego oraz Instytut Geografii UKW. Praktyki są planowane w maju i czerwcu 2013 roku i będą się odbywały w okolicach Florencji, w Pizie nad jeziorem Tranzymeńskim.

Możliwości, jakie otrzymuje student:

• atrakcyjne spędzenie wolnego czasu,
  • możliwość wliczenia praktyki w ramy toku studiów,
  • miesięczne wynagrodzenie i zakwaterowanie,
  • poznanie kultur europejskich,
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych.

Wymagania:

• status studenta,
  • ubezpieczenie zagraniczne (EURO 26 lub inne),
  • znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

Spotkanie organizacyjne jest planowane 30 stycznia 2013 roku w Instytucie Geografii przy ul. Mińskiej. Więcej informacji udziela Karol Dąbrowski pod adresem e-mail: praktyka_ukw@wp.pl oraz na fanpage’u wyjazdów międzynarodowych.