XVII Ogólnopolska Konferencja Psychologii Rozwojowej

XVII Ogólnopolska Konferencja Psychologii Rozwojowej nt. Cztery pory roku w rozwoju człowieka, organizowana przez Sekcję Psychologii Rozwojowej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Miejscem obrad będzie Collegium Maius UKW.

Ogólnopolska Konferencja Psychologii Rozwojowej zwoływana jest corocznie, nieprzerwanie od 16 lat. Skupia ona środowisko polskich psychologów, zainteresowanych zjawiskiem psychicznego rozwoju człowieka, zarówno badaczy jak i praktyków, wykorzystujących wiedzę o rozwoju w różnych obszarach praktyki społecznej.

Na tegorocznej Konferencji wykład inauguracyjny wygłosi Prof. dr hab. Małgorzata Kościelska, natomiast z wykładami plenarnymi wystąpią: Prof. dr hab. Ewa Czerniawska, Prof. dr hab. Elżbieta Dryll, Prof. dr hab. Stefan Frydrychowicz, dr hab. Maciej Haman, Prof. dr hab. Zbigniew Izdebski, dr hab. Dorota Kubicka,  Prof. dr hab. Piotr Oleś oraz Prof. dr hab. Mieczysław Plopa.

Odbędzie się również Panel dyskusyjny nt. Staż zawodowy po studiach psychologicznych w perspektywie rozwoju zawodowego, który poprowadzi Prof. dr hab. Adam Niemczyński, Przewodniczący Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Program Konferencji przewiduje ponadto 11 sympozjów tematycznych oraz 5 sesji plakatowych, w ramach których zaprezentowanych zostanie ponad 70 referatów i blisko 40 posterów.

Patronat nad XVII Ogólnopolską Konferencją Psychologii Rozwojowej objęli: Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Prezydent Miasta Bydgoszcz, JM Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii UKW.

Szczegóły oraz kontakt na stronie XVII OKPR