Stypendia MNiSW dla studentów UKW

Pięcioro studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok akademicki 2012/13 za wybitne osiągnięcia.

Ministerialne stypendia są przyznawane studentom, którzy odznaczają się szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie nauki i sportu. Łączą oni swoje edukacyjne obowiązki z reprezentowaniem naszej Uczelni na zewnątrz, m.in. na konferencjach naukowych, konkursach i imprezach sportowych.  W tym roku akademickim Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Barbara Kudrycka wyróżniła pięcioro naszych studentów. Są to:

• mgr Paulina Andryszak – doktorantka III roku na kierunku psychologia,
  • Łukasz Warchoł – student II roku II st. na kierunku lingwistyka stosowana oraz psychologia,
  • Barbara Łuszczek – studentka III roku I st. na kierunku informacja naukowa i bibliotekoznawstwo,
  • Bartosz Jasiecki – student I roku II st. na kierunku politologia,
  • Miłosław Kędzierski – student II roku II st. na kierunku wychowanie fizyczne.

Naszym studentom serdecznie gratulujemy!