Różany Bal Uniwersytecki

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski serdecznie zaprasza na Różany Bal Uniwersytecki.

Przed nami okres karnawału, czas zabawy i radości, czas spotkań i zawierania nowych znajomości, czas, w którym zgodnie z tradycją odbywają się bale. W 2013 roku po raz pierwszy na Balu Uniwersyteckim spotka się społeczność Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz nasi przyjaciele, sympatycy i przedstawiciele współpracujących instytucji.

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na Różany Bal Uniwersytecki, który odbędzie się 26 stycznia w Bydgoszczy. W stylowych wnętrzach Hotelu „Pod Orłem” wystąpią zespoły Matecki Band oraz Bogdan Ciesielski Trio.

Motywem przewodnim Balu Uniwersyteckiego jest róża, kwiat o niezwykle bogatej symbolice. Róża symbolizuje bowiem nie tylko romantyczną miłość – za jej pośrednictwem można wyrazić również szacunek i wdzięczność. Jest atrybutem sympatii, czci oraz uwielbienia. Dlatego kwiat róży, stanowiący motyw przewodni Balu Uniwersyteckiego, wyraża szacunek, sympatię i wdzięczność, które chcielibyśmy okazać zaproszonym Gościom.

Cena zaproszenia: 250 zł/os.
Cena promocyjna dla pracowników Uniwersytetu: 200 zł/os.

Rezerwacje są przyjmowane do 20 stycznia 2013 roku pod numerem tel. 52 341 35 33 lub 502 593 516.

Informacje na temat Balu Uniwersyteckiego są dostępne na stronie www.bal.ukw.edu.pl oraz w Biurze Rektora tel. 52 341 35 33, e-mail: rektor@ukw.edu.pl.