Warsztaty dla maturzystów

Akademia Kultury i Rozwoju Osobistego oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zapraszają tegorocznych maturzystów na warsztaty ze studniówkowego savoir vivre i przygotowywania maturalnych prezentacji. To idealna propozycja na kilka miesięcy przed egzaminem dojrzałości.

Na sto dni przed rozpoczęciem matur uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych po raz pierwszy zatańczą poloneza na studniówkowym balu. O tym, jak m.in. zachowywać się przy stole maturzyści będą mogli dowiedzieć się w czasie warsztatów „Studniówkowy savoir vivre, czyli jak zrobić i utrzymać dobre wrażenie”. Proponowane terminy szkoleń to 5.01., 7.01., 8.01., 12.01., 14.01, 15.01 w godzinach popołudniowych. Grupy będą 10-osobowe, a warsztaty potrwają trzy godziny dydaktyczne. Swoje zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: szkolenia@akademiakultury.eu.

Druga propozycja dla maturzystów to warsztaty przygotowania prezentacji maturalnych. Ich uczestnicy poznają sposoby prezentowania swojej wiedzy przed maturalną komisją, a także dowiedzą się, jak ważna podczas takich wystąpień jest mowa ciała. Swoje zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: szkolenia@akademiakultury.eu. Serdecznie zapraszamy!