II tura rejestracji na fakultety

Informujemy, że od 30 stycznia 2013 roku (środa) od godz. 7:00 do 1 lutego 2013
roku (piątek) do godz. 24:00 zostanie uruchomiona II tura rejestracji studentów na wykłady fakultatywne.

Obowiązek rejestracji na wykłady fakultatywne w II turze mają studenci, którzy nie dokonali rejestracji i wyboru przedmiotów w I turze oraz studenci, którzy dokonali rejestracji w I turze, ale ze względu na małą liczbę zarejestrowanych, wykłady nie będą uruchomione.

29 stycznia 2013 r. po uaktualnieniu listy dostępnych wykładów należy sprawdzić, czy wszystkie żetony są wykorzystane

Każdy student ma obowiązek zarejestrować się wykorzystując wszystkie przyznane mu żetony (odpowiadają one wymaganej do zaliczenia liczbie godzin zajęć fakultatywnych). Wykłady fakultatywne będą realizowane w semestrze letnim w roku akademickim 2012/2013.

Wykłady te obowiązują studentów obecnego I roku studiów drugiego stopnianastępujących kierunków stacjonarnych:

• edukacja artystyczna,
  • fizyka,
  • historia,
  • pedagogika,
  • politologia,

i niestacjonarnych:

• pedagogika.

Szczegółowe zasady rejestracji oraz instrukcja obsługi systemu dostępne są na stronie głównej: https://www.fakultety.ukw.edu.pl