Warsztaty o promocji nauki - zapisy trwają!

Jest wiele sposobów promowania wyników swoich badań. Ale który jest najlepszy, w którym się sprawdzisz? W wiosennym cyklu SZKOŁY PROMOCJI NAUKI (SPN) znajdziesz inspiracje i wskazówki dotyczące działań promocyjnych skupionych na rezultatach Twoich badań, projektach Twojego zespołu czy działaniach wydziału.

Warsztaty skierowane są do naukowców, doktorantów i studentów , którzy planują lub już są aktywni na polu popularyzatorskim. Udział w szkoleniach jest bezpłatny! Rejestracja tylko przez formularz na stronie internetowej.

PROGRAM: SPN to 4 dni szkoleń, 4 tematy i 4 profesjonalnych trenerów. Zajęcia odbywają się w siedzibie CITTRU w Krakowie:

• 4 marca 2013 (godz. 10-15) – Kontakty z mediami – prowadzący Tomasz Müller. Rejestracja do 27 lutego 2013.
  • 6 marca 2013 (środa, godz. 10-15) – Internet w promocji nauki - prowadząca dr Ilona Iłowiecka-Tańska. Rejestracja do 27 lutego 2013.
  • 8 marca 2013 (piątek, godz. 10-15) – Materiały poligraficzne – prowadzący Robert Wawrzeń. Rejestracja do 4 marca 2013.
  • 13 marca 2013 (środa, godz. 10-15) – Sztuka prezentacji – prowadzący Marek Ścibior. Rejestracja do 4 marca 2013.

WAŻNE!:

• ze względu na duże zainteresowanie, w tej edycji warsztatów mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które dotąd nie uczestniczyły w żadnych zajęciach Szkoły Promocji Nauki;
  • każda osoba może uczestniczyć tylko w jednym wybranym szkoleniu;
  • o przyjęciu na szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń;
  • niestety nie jest możliwy udział pracowników administracyjnych jednostek naukowych, w tym uczelni

Kontakt: e-mail: justyna.jaskulska@uj.edu.pl, tel. 12 663 38 21