Spotkanie starostów z Samorządem

Samorząd Studencki UKW serdecznie zaprasza wszystkich starostów wszystkich kierunków i grup prowadzonych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na spotkanie konsultacyjne. Konsultacje odbędą się 19 marca w godzinach 12:00 - 14:00 w sprawie:

1. Zmian w regulaminie przyznawania pomocy materialnej studentom na UKW
  2. Korekcie katalogu osiągnięć naukowych.
  3. Spisanie nowego dostosowanego do realiów UKW katalogu osiągnięć sportowych.
  4. Spisanie nowego dostosowanego do realiów UKW katalogu osiągnięć artystycznych.
  5. Usprawnieniu procesu wnioskowania.
  6. Harmonogramu systemu stypendialnego.

Jeśli liczba wolnych miejsc na sali będzie wystarczająca, wówczas w spotkaniu będzie mogła wziąć udział, każda zainteresowana osoba.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich z w celu przekazania własnych przemyślanych uwag i spostrzeżeń z propozycjami racjonalnych rozwiązań. Każda propozycja zostanie wysłuchana.

Link to rejestracji: