Warsztaty pedagogiczne

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza, Koło w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli i studentów na warsztaty pedagogiczne.

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza działa w naszym kraju od 22 lat i zajmuje się podnoszeniem wiedzy, umiejętności i kultury pedagogicznej, poprzez organizację warsztatów i wydawanie publikacji. Bydgoskie koło przygotowało w tym roku akademickim kilka propozycji, m.in. z metod integracyjnych w pracy z grupą czy znaczeniu zabawy w pracy z grupą. Są one skierowane do pedagogów, nauczycieli przedszkolnych, wychowawców kolonijnych oraz studentów. Trenerami będą m.in. pracownicy Instytutu Pedagogiki UKW i absolwenci naszej Uczelni. Szczegółowy program warsztatów znajduje się w załączniku.

Bliższych informacji udzielają:
Maria i Stefan Halasz tel. kom. 693-627-102, 693-627-103