Otwarte wykłady profesora Woldana

Prof. Alois Woldan z Uniwersytetu Wiedeńskiego odwiedzi naszą Uczelnię i we wtorek, 12 marca wygłosi dwa wykłady. Serdecznie zapraszamy.

Katedra Literatury Powszechnej i Komparatystyki Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego wraz z Oddziałem Bydgoskim Towarzystwa Literackiego im. Adama Mickiewicza zapraszają na dwa wykłady prof. Aloisa Woldana z Instytutu Slawistyki Uniwersytetu Wiedeńskiego, które odbędą się 12 marca na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Pierwszy z nich – „Zdradzona kochanka – od Biednej Lizy Karamzina do Ulany Kraszewskiego” rozpocznie się o 11:45 w sali koncertowej Copernicanum przy ul. Kopernika 1. Drugi z nich – „Lwów – antemurale christianitatis podczas I wojny światowej” zaplanowano tego samego dnia na godzinę 15:30 w sali nr 15 Instytutu Filologii Polskiej przy ul. Jagiellońskiej 11. Serdecznie zapraszamy!