Karolina Pancek nagrodzona w konkursie na Sportową Gwiazdę

Studentka wychowania fizycznego UKW, Karolina Pancek zajęła drugie miejsce w konkursie na Sportową Gwiazdę 2012 roku. Karolina jest czołową zawodniczką zespołu KKP Max-Sprint Bydgoszcz, który z powodzeniem rywalizuje w ekstraklasie kobiet.

Sportowa Gwiazda Bydgoszczy i Trener Roku 2012 to plebiscyt organizowany przez „Express Bydgoski”. W piątek, 1 marca podczas uroczystego spotkania wręczono nagrody laureatom tego konkursu. Sportową Gwiazdą została kajakarka Beata Mikołajczyk, brązowa medaliskta z Londynu. Nas najbardziej cieszy jednak drugie miejsce Karoliny Pancek, piłkarki KKP Max-Sprint Bydgoszcz i zarazem – studentki wychowania fizycznego na UKW. To kolejny przykład na to, że edukację można łączyć ze sportową karierą, a o takiej można mówić w przypadku Karoliny.

- Mam nadzieję, że mój mały sukces, na który zapracowała cała drużyna, przyczyni się do zwiększenia popularności naszej dyscypliny i na naszych meczach pojawiać się będzie coraz więcej kibiców. Wszystkich serdecznie zapraszam – powiedziała Karolina Pancek po odebraniu statuetki.

Nasza studentka jest czołową zawodniczką piłkarskiego klubu kobiet KKP Max-Sprint Bydgoszcz, który już drugi sezon z rzędu rywalizuje na boiskach ekstraklasy. Warto też wspomnieć, że Karolina pod koniec roku otrzymała zaproszenie na zgrupowanie reprezentacji Polski. Naszej Studentce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.