Wygraj bilety na mecze Zawiszy

Piłkarze bydgoskiego Zawiszy rozpoczną w najbliższą sobotę walkę o awans do Ekstraklasy. Mamy pięć podwójnych wejściówek na to spotkanie!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i klub WKS Zawisza Bydgoszcz rozpoczynają współpracę, w ramach której nasi studenci będą mogli otrzymać bezpłatne wejściówki na mecze rozgrywane przy ul. Gdańskiej. Pierwsze spotkanie wiosennej rundy I ligi odbędzie się już w sobotę, 9 marca o godz. 17:00, a rywalem bydgoskich piłkarzy będzie zespół Sandecji Nowy Sącz. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Kto obecnie jest pierwszym trenerem piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz? Poprawne odpowiedzi należy przesłać na adres e-mail: promocja@ukw.edu.pl, wpisując w temacie wiadomości „Zawisza – konkurs”. Czekamy na nie do czwartku, 7 marca do godz. 14:00 – skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami.