Dotknięcie Indii już 13.03.

Klub Miłośników Australii i Oceanii w Bydgoszczy zaprasza swoich członków i sympatyków na II część spotkania klubowego w cyklu Nie tylko Antypody, zatytułowaną: Dotknięcie Indii.
Będzie to kontynuacja ilustrowanej pokazem zdjęć i filmów, relacji z zakończonego miesiąc temu podróżowania po Indii, członków naszego stowarzyszenia Lidii i Lecha Olszewskich oraz Jacka Gapińskiego.
Tym razem – nie bez przygód - opuścimy Delhi udając się do Amritsaru i Złotej Świątyni Sikhów. Następnie w Świętym Mieście Hindusów, mającego przeszło 3000 lat Varanasi, będziemy świadkami życia toczącego się na słynnych Gaghach nad Gangesem. W Khajuraho podziwiać będziemy, wpisany na listę UNESCO, słynny zespół świątyń a na płaskorzeźbach ozdabiających  te świątynie, sceny będące niejednokrotnie ilustracjami do Kamasutry. Będziemy także gościć w hinduskiej wiosce i niesamowitym „Ken Gharial Sanctuary”.
Na spotkanie, które poprowadzi Lech Olszewski, zapraszamy w środę 13 marca 2013 r. o godz. 18.30 do klubokawiarni Szkoły Języka Angielskiego 'International House' w Bydgoszczy przy ul. Piotrowskiego 6.