Powalcz o Studenckiego Nobla

Rusza piąta edycja konkursu Studencki Nobel. Do końca marca można zgłaszać swoje kandydatury i powalczyć o to wyróżnienie ze studentami z całego kraju.

Średnia ocen powyżej 4.0, dobra znajomość języków obcych, udział w wymianach studenckich, praktykach, konferencjach naukowych, własne publikacje i inne osiągnięcia naukowe – takie są kryteria oceny osób, które rozpoczynają walkę o Studenckiego Nobla. Wymagania nie są małe, ale liczba osób, które rokrocznie starają się o tę nagrodę pokazują, że w naszym otoczeniu nie brakuje bardzo aktywnych studentów. Poza głównym konkursem, można również ubiegać się o Nobla w dziewięciu branżach: naukach rolniczo-przyrodniczych, inżynieryjnych i technicznych, medycznych, naukach o zdrowiu, prawniczych, ekonomicznych, humanistycznych, ścisłych, społecznych w sporcie.

Swoje zgłoszenia można przesyłać do 31 marca. Patronat honorowy nad konkursem objął Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia, prof. Roman Leppert. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.studenckinobel.pl