Seminarium Krav Maga

Szkoleniowiec sił specjalnych, Jędrzej Przeniosło poprowadzi Seminarium Krav Maga zorganizowane przez Koło Naukowe Techniki Uzbrojenia i Technik Bezpieczeństwa UKW. Zapraszamy na nie 23 marca.

Krav maga jest jedną z metod walki i obrony, która rozwija się już od prawie 80 lat. Jednym z jej elementów są uderzenia w okolice oczu i gardła tak, aby uniemożliwić przeciwnikowi dalszy atak. Studenci UKW elementy tego stylu walki będą mogli poznać 23 marca podczas seminarium prowadzonego przez Eksperta II Krav Maga, Jędrzeja Przeniosło. Opłata dla studentów UKW wynosi 40 zł, a więcej informacji udziela przewodniczący  Koło Naukowego Techniki Uzbrojenia i Technik Bezpieczeństwa UKW, Krzysztof Krakowski pod adresem e-mail: kkrakowskii@wp.pl.