Kibicuj biało-czerwonym w Beanusie

W najbliższy piątek, 22 marca piłkarze reprezentacji Polski rozegrają kolejne spotkanie eliminacji do Mistrzostw  Świata w 2014 roku. Ten mecz będzie można zobaczyć na dużym ekranie w studenckim klubie Beanus na UKW.

Studencki klub Beanus działający w podziemiach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Chodkiewicza 30 zaprasza do wspólnego kibicowania biało-czerwonym. Już w piątek, 22 marca będzie można wspólnie dopingować naszych reprezentantów, którzy rozegrają mecz z Ukrainą. Swoje przybycie do Beanusa już zapowiedzieli studenci z Ukrainy, którzy przebywają w Bydgoszczy w ramach programu Erasmus. Z powodu ograniczonej powierzchni klubu wejście jest możliwe tylko z bezpłatną wejściówką. Będzie można je zdobyć w czasie sportowej audycji Radia Uniwersytet we wtorek, 19 marca od godziny 19. Zapraszamy przed głośniki i do wspólnego kibicowania.