Solidarność w III RP – debata

Koło Naukowe Studentów Politologii oraz Młodzieżowe Koło Platformy Obywatelskiej zapraszają we wtorek, 26 marca na debatę ideową młodzieżówek partyjnych „Solidarność w III RP - doświadczenia i oczekiwania”.

Nasze miasto w tym miesiącu obchodzi uroczystości rocznicy wydarzeń Bydgoskiego Marca ’81. Jednym z punktów tych obchodów jest debata organizowana na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, na którą zapraszamy 26 marca o godz. 12:30 do auli Copernicanum UKW przy ul. Kopernika 1. „Solidarność w III RP - doświadczenia i oczekiwania”, bo taki będzie tytuł spotkania, będzie miało charakter ideowej debaty, w której będą brać przedstawiciele bydgoskich młodzieżówek partyjnych, ale głos będzie mogła zabrać każda osoba, która pojawi się na tej debacie. W debacie pytania będą zadawali nasi goście specjalni: dr Artur Laska, dr Grzegorz Kaczmarek z Instytutu Nauk Politycznych oraz koordynator ideowy debaty Senator Jan Rulewski."  Serdecznie zapraszamy.