Praca na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. legislacji wewnętrznej.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie pod względem prawnym, legislacyjnym i redakcyjnym projektów wewnętrznych aktów normatywnych dotyczących ogólnej działalności Uniwersytetu, a w szczególności zarządzeń i pism okólnych.
  • Analiza obowiązujących aktów prawa powszechnie obowiązującego i jego interpretacji oraz informowanie przełożonego o potrzebie dostosowania wewnętrznych aktów normatywnych.
  • Prowadzenie ewidencji elektronicznej oraz papierowej zarządzeń i pism okólnych, a także ich publikowanie.

Wymagania podstawowe:

  1. Wykształcenie wyższe: magister prawa lub administracji
  2. Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku w administracji (mile widziane w uczelni wyższej)
  3. Znajomość przepisów ustawy - prawo o szkolnictwie wyższym i aktów wykonawczych do ustawy – prawo o szkolnictwie wyższym
  4. Umiejętność kontrolowania terminów wykonywanych zadań oraz umiejętność działania w sytuacjach kryzysowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w miejscu o wysokim prestiżu społecznym

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres e-mail: kanclerz@ukw.edu.pl w terminie do 05.04.2013 r.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)