Fakty TVN-u o CEKFiS-ie

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jako jedyny w regionie kształci magistrów wychowania fizycznego. Wszyscy z radością przyjęli wiadomość o ukończeniu I etapu projektu, dzięki któremu nasza Uczelnia wzbogaciła się o nowoczesne Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu. Na UKW studiują mistrzowie świata i medaliści mistrzostw Polski i ten nowy obiekt daje im większe możliwości rozwoju. Chcemy udostępnić ten budynek bydgoszczanom i wszystkim zainteresowanym osobom, ale obecnie nie pozwalają na to unijne przepisy. Problem ten nie dotyczy tylko naszego Uniwersytetu, ale również kilku innych uczelni, a nawet i miast. Sprawie przyjrzeli się dziennikarze TVN-u i w sobotnim (30 marca) wydaniu „Faktów” został wyemitowany materiał o  problemach z unijnymi dofinansowaniami.

Kasa nie dla kasy - zobacz na fakty.tvn24.pl