Zajęcia z kreatywnej edukacji muzycznej na UKW

Rozpoczynamy nabór na zajęcia muzyczne w projekcie edukacyjno-badawczym „Kompleksowa Edukacja Muzyczna Poza Formalnym Kształceniem”, który będzie realizowany w ramach partnerstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona oraz Fundacji Kreatywnej Edukacji. Zajęcia będą prowadzić specjaliści – edukatorzy i instrumentaliści z kompetencjami w zakresie wdrażania do praktyki teorii uczenia się muzyki Edwina E. Gordona.

Do końca czerwca proponujemy udział w zajęciach na specjalnych zasadach. Dla instrumentalistów oferujemy wypożyczenie instrumentów.

W programie:

• Zajęcia muzyczne, z elementami relaksacji dla kobiet w ciąży (terminy spotkań ustalane indywidualnie);
  • Zajęcia umuzykalniające w grupach dla:
    • niemowląt do 1 roku życia;
    • dzieci od 1 do 3 roku życia;
    • dzieci od 4 do 6 roku życia; (spotkania cotygodniowe);
  • Zajęcia grupowe nauki gry na:
    • instrumentach smyczkowych;
    • instrumentach dętych;
    • instrumentach klawiszowych; (grupy dzieci i dorosłych, spotkania cotygodniowe);
  • Zajęcia umuzykalniające dla osób z dysfunkcjami komunikacyjnymi (grupy dzieci i dorosłych, spotkania cotygodniowe).

Zajęcia będą się odbywać w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (budynek E), ul. J. K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz, na których w charakterze asystentów uczestniczyć będą studenci kierunków pedagogiczno-muzycznych UKW.

Zapisy: Jolanta Gawryłkiewicz tel. 602466347 lub info@fundacjakreatywnejedukacji.org

Więcej informacji na temat teorii uczenia się muzyki prof. Edwina E. Gordona znaleźć można na stronach: www.fundacjakreatywnejedukacji.org oraz www.pteeg.org.