Wygraj bilety na mecz Zawiszy

W ramach współpracy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i klubu WKS Zawisza Bydgoszcz zapraszamy do konkursu, w którym nasi studenci mogą otrzymać podwójne wejściówki na mecze rozgrywane przy ul. Gdańskiej. W najbliższą sobotę, 6 kwietnia o godz. 17:30 rywalem bydgoskich piłkarzy będzie zespół Arki Gdynia. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki był wynik pierwszego pojedynku tych zespołów rozegranego w rundzie jesiennej obecnego sezonu w Gdyni? Poprawne odpowiedzi należy przesłać na adres e-mail: promocja@ukw.edu.pl, wpisując w temacie wiadomości „Zawisza – konkurs”. Czekamy na nie do czwartku, 4 kwietnia do godz. 14:00. Prosimy podać także numer telefonu kontaktowego oraz numer PESEL, który jest niezbędny przy odbiorze wejściówek. Wejściówki są dla dwóch osób, dlatego należy podać również imię i nazwisko oraz PESEL osoby towarzyszącej. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami.