Wakacyjne staże w BBN

Studentów UKW zainteresowanych Wakacyjnymi Stażami Studenckimi w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego zachęcamy do przesyłania aplikacji do 22 kwietnia 2013 r.

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego już po raz szósty organizuje projekt Wakacyjnych Staży Studenckich (WSS). Przedsięwzięcie z roku na roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród studentów. Podczas stażu studenci mają okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa międzynarodowego i narodowego, w tym szeroko pojętych stosunków międzynarodowych, militarnych i pozamilitarnych aspektów bezpieczeństwa, legislacji w tym zakresie, a także analizy informacji, procesu redakcyjnego i pracy z materiałami archiwalnymi. Z naszą ofertą zwracamy się do studentów uczelni publicznych i niepublicznych, którzy ukończyli drugi rok studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, ale nie ukończyli jeszcze 30. roku życia.

Szczegółowe informacje o WSS dostępne są na stronie internetowej BBN www.bbn.gov.pl.

Kontakt tel.: 22 695 18 77; e-mail: staze@bbn.gov.pl