Wygraj bilety na mecze Zawiszy

Piłkarze bydgoskiego Zawiszy w najbliższy piątek rozegrają kolejny mecz I ligi, w którym rywalem będzie Stomil Olsztyn. Mamy pięć podwójnych wejściówek na to spotkanie!

Dzięki współpracy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i klubu WKS Zawisza Bydgoszcz nasi studenci mogą otrzymać bezpłatne wejściówki na mecze rozgrywane przy ul. Gdańskiej. Najbliższe spotkanie wiosennej rundy I ligi odbędzie się już w piątek, 19 kwietnia o godz. 19:00, a rywalem bydgoskich piłkarzy będzie zespół Stomilu Olsztyn. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Który piłkarz Zawiszy zdobył najwięcej bramek w obecnym sezonie? Poprawne odpowiedzi należy przesłać na adres e-mail: promocja@ukw.edu.pl, wpisując w temacie wiadomości „Zawisza – konkurs”. Czekamy na nie do środy, 17 kwietnia do godz. 14:00.   Prosimy podać także numer telefonu kontaktowego oraz numer PESEL, który jest niezbędny przy odbiorze wejściówek. Wejściówki są dla dwóch osób, dlatego należy podać również imię i nazwisko oraz PESEL osoby towarzyszącej. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami.