Akademia ProTRADER'a na UKW

ProTRADER zaprasza wszystkie osoby pasjonujące się giełdą, rynkami finansowymi oraz tradingiem do uczestnictwa w warsztatach inwestycyjnych organizowanych w ramach „AKADEMII proTRADER'a". Spotkania będą się odbywać na terenie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.
Warsztaty składają się z cyklu spotkań, dzięki którym można poznać tematykę związaną z podstawami inwestowania, a w szczególności zagadnienia dotyczące analizy technicznej rynków finansowych oraz mechanizmów działania rynku.
Zajęcia w ramach warsztatów inwestycyjnych będą prowadzone przez specjalistów z firmy proTrader. Jest to firma specjalizująca się w handlu kontraktami krótkoterminowych stóp procentowych STIRs (Euribor, Short Sterling, Eurodollar, Euroswiss), indeksami (DAX i FTSE, S&P 500), obligacjami (Bund, Gilt, T-Note) oraz produktami towarowymi takimi, jak: ropa, gaz, artykuły rolne (zboża, kawa, kakao). Firma posiada oddziały w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku i Bydgoszczy.
Zajęcia stanowią świetne wprowadzenie dla osób pragnących związać się w przyszłości z branżą finansową, oraz tych które pragną podnieść swoją wiedzę w tematyce inwestycji kapitałowych.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Tematyka pierwszego spotkania: „Wprowadzenie do analizy technicznej"

• Analiza techniczna - podstawowe założenia
  • Teoria DOWA - główne założenia
  • Rodzaje wykresów - podział, charakterystyka
  • Świece japońskie i formacje świecowe.
  • Formacje kontynuacji trendu
  • Implementacja strategii.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 maja 2013 r. w godz. 11.30-14.30 w sali 202 w Copernicanum (UKW) przy ul. M. Kopernika 1 w Bydgoszczy.
Zapraszamy!