Blokada Łużyka 2013

Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza serdecznie wszystkich studentów i ich znajomych na prawdopodobnie najlepszą studencką imprezę w Bydgoszczy - Blokadę "Łużyka" 2013, która odbędzie się 15 maja 2013r., na boisku przy campusie głównym UKW ul. Chodkiewicza 30, od godziny 15:00.

Samorząd zorganizował dla studentów konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, nie czekaj, weź udział już dzisiaj, więcej szczegółów na stronie: Reelekcja Króla Kazimierza. Poza konkursem czeka na Was masa atrakcji, więcej szczegółów i dokładny plan całego wydarzenia, znajdziecie pod adresem: Blokada "Łużyka" 2013.

Święto wszystkich studentów zostanie zainaugurowane przez Jego Magnificencję Rektora prof. dr hab. Janusza Ostoja-Zagórskiego oraz Prorektora ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia dr hab. Romana Lepperta, prof. nadzw.