Konwersatorium filozoficzne - 13.05.

Zapraszamy serdecznie na drugą edycję Konwersatoriów Filozoficznych. Jeśli zadajesz sobie pytania o sens życia, o to czym jest wolność, bądź co to znaczy być dobrym człowiekiem, odwiedź nas przy amfiteatrze przy spichrzach na ulicy Mostowej.

W każdy poniedziałek maja oraz czerwca o godzinie 18.00 studenci filozofii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego będą przybliżali uczestnikom zagadnienia natury filozoficznej. Każdy z przybyłych będzie miał szansę włączenia się w dyskusję, zadania pytań oraz wypowiedzenia własnych przemyśleń.
Drugie spotkanie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 13.05.13 r., jego tematem będzie szeroko zakrojone pojęcie wolności: "Wszystko o wolności” czyli „Jaki jest zasięg wolności i gdzie nakreślić jej granice”.

Zapraszamy także do odwidzenia FB: Konwersaorium filozoficzne.