Dzień otwarty w ISOB

Zapraszamy na Dzień Otwarty do International School of Bydgoszcz! Czekamy 18 maja w godzinach 10:00 - 14:00.

Ogłaszamy nabór do:

• Gimnazjum – klasy 1-3
  • Liceum ogólnokształcące do klasy 1 PRE-IB

Zapewniamy:

• program międzynarodowy MYP
  • wszystkie lekcje w j. angielskim
  • naukę w międzynarodowych grupach
  • niewielkie grupy
  • wysoki poziom nauczania
  • wykwalifikowaną kadrę
  • opiekę dydaktyczną UKW
  • zajęcia w-f i basen w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Sportowej 2
  • dostęp do Biblioteki UKW
  • zajęcia naukowo-eksperymentalne w profesjonalnych laboratoriach badawczych UKW
  • opiekę psychologa
  • interaktywne metody nauczania

Zespół Szkół Ogólnokształcących Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego rozpoczął działalność 2 marca 2009 roku. Organem prowadzącym i nadzorującym działalność jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Dążąc do zapewnienia wysokiego poziomu nauczania i by zaoferować profesjonalne wsparcie szkole oraz dyrektorowi, Rektor Uniwersytetu powołał Radę Programową, której przewodniczącym jest prof. dr hab. Roman Leppert –Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia.

Sztandarowym celem szkoły jest wykształcenie odpowiedzialnych, samodzielnych i twórczych uczestników życia społeczno–przyrodniczo-kulturowego. Wymaga to odejścia od przekazywania przez nauczyciela gotowych treści. W zamian za to szkoła propaguje wszechstronny rozwój i samodzielne dochodzenie do wiedzy m.in. poprzez działania praktyczne oraz dysputy z nauczycielem i rówieśnikami.

Więcej informacji:

tel. +48 52 341 14 24