Tłumy bawiły się w Lubostroniu

I Majówka Integracyjna, zorganizowana 18 maja w zespole pałacowo-parkowym w Lubostroniu, przeszła już do historii. Ponad 600 osób bawiło się przy pięknej pogodzie i jazzowych rytmach.

Chociaż prognozy pogody zapowiadały deszczową i burzową sobotę, to poza kilkoma kroplami deszczu, cała I Majówka Integracyjna odbywała się przy słonecznej pogodzie. Taka atmosfera w połączeniu z grillowymi przysmakami i jazzowymi rytmami sprawiła, że w Lubostroniu pojawiło się ponad 600 osób.  Na scenie wystąpili zespoły takie Dixie Band, Dixie Company  oraz Happy Play Dixieland Band. Dużo frajdy mieli też najmłodsi, którzy mogli korzystać ze zjeżdżalni, trampoliny czy brać udział w zabawach integracyjnych. Fakt, że na zakończenie padały już pytania o termin następnego takiego spotkania świadczy o tym, że imprezę można zaliczyć do udanych.

Organizatorami byli Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Pałac w Lubostroniu. I Majówkę Integracyjną finansowo wspomógł Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski.

Więcej zdjęć w galerii.